Kahve Fincanı Baskı

Adana'da Kahve Fincanı Baskı


Kahve Fincanı Baskı kişiye özel ve sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz güzel bir hediyedir. Sadece 15 dakika içinde bardağınızı basıyor ve teslim ediyoruz.

Eşinize veya arkadaşınıza güzel bir hediye arıyorsanız, kahve fincanı üzerine resim/isim baskısı yaptırarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özel günlerde vazgeçilmez hediyelerden biridir bardak. Çayınızı veya kahvenizi içerken bardak üzerindeki resim veya isim sürekli sizi hatıralatactır. Güzel bir anı kalmasını isteyeceğiniz bu ürünü şimdi hemen sipariş verebilirsiniz. Kahve Fincanı ayrıca güzel bir ofis hediyesidir.


  • Mağazamıza gelin 15 dk'da teslim
  • Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir
  • Sublimasyon baskı özelliği
  • Canlı ve kalıcı baskı

Kahve Fincanı Baskı

Bu fincanların özelliği ahşap altığı olmasıdır. Kaşık ağzı kalp şeklindedir. Altlıkta bulunan mıknatıs ile kaşık temas ettiğinde kaşık altlığa sabitlenmektedir. Tekrar kolayca çıkarılabilmektedir.


İkraReklam.com

İşletmemizin büyümesiyle birlikte artık internet dünyasında yerimizi alma vakti gelmişti. Bizde bir çok ürünü ikrareklam.com sayfasında toplayarak siz değerli müşterilerimize, ürünleri internet üzerinden satın alabileceğiniz bir platform hazırladık. , buyrun tıklayın Renk Değiştiren Bardak

Canlı Yardım
Size Nasıl Yardımcı Olalım?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?