Renk Değiştiren Bardak Baskı

Adana'da Renk Değiştiren Bardak Baskı


Renk Değiştiren Bardak kişiye özel ve sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz güzel bir hediyedir. Sadece 15 dakika içinde bardağınızı basıyor ve teslim ediyoruz.

Renk Değiştiren Bardak ya da diğer adıyla sihirli bardak içine sıcak içecek (süt, çay, kahve, su vb.) konulduğunda dış yüzeyindeki rengi açılıp altınd gizli olan resim veya yazı ortaya çıkma özelliğiyle bilinir. Eşinize veya arkadaşınıza güzel bir hediye arıyorsanız, renk değiştiren bardak üzerine resim/isim baskısı yaptırarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özel günlerde vazgeçilmez hediyelerden biridir bardak. Çayınızı veya kahvenizi içerken bardak üzerindeki resim veya isim sürekli sizi hatıralatactır. Güzel bir anı kalmasını isteyeceğiniz bu ürünü şimdi hemen sipariş verebilirsiniz.


  • Mağazamıza gelin 15 dk'da teslim
  • Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir
  • Sublimasyon baskı özelliği
  • Canlı ve kalıcı baskı

Renk Değiştiren Bardak Baskı toplu siparişlerde indirimikraReklam.com

İşletmemizin büyümesiyle birlikte artık internet dünyasında yerimizi alma vakti gelmişti. Bizde bir çok ürünü ikrareklam.com sayfasında toplayarak siz değerli müşterilerimize, ürünleri internet üzerinden satın alabileceğiniz bir platform hazırladık. , buyrun tıklayın Renk Değiştiren Bardak

Canlı Yardım
Size Nasıl Yardımcı Olalım?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?